Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
fotoverhaal

Botsing tussen Koppert Cress en Royal Pride



Afgelopen vrijdag 20 maart 2009 vond er een aanrijding plaats bij Koppert Cress. Het was een botsing met gevolgen. De straat lag vol met cressen en tomaten.



In eerste instantie leek de ravage enorm. Frank van Kleef bleef volhouden dat hij voorrang had, maar Rob Baan verklaarde dat het zijn terrein is en dat hij daar altijd voorrang heeft.





Goedemorgen collega, bij nader inzien valt het allemaal wel mee.



De mannen moesten van het personeel hun eigen troep opruimen. Al mopperend kwam er basilicum in het tomatenkistje en andersom. Rob: "Wist jij dat basilicum bij de supermarkt altijd te koud staat. En als het warm staat dat de klant het dan niet kan vinden?"



Frank: "Weet jij dat de meeste tomaten of bij de supermarkt, of op het distributiepunt of bij de consument veel te koud staan? Rob: "Ja maar aan die tomaat zie je dat niet." Frank: "Nee maar je proeft het wel." Rob: "Nou, mijn basilicum wordt gelijk zwart, dus dat zie je gelijk".



Met dit nieuwe product van Koppert Cress en Royal Pride heb je direct alle ingrediƫnten in huis voor een Salade Caprese.
Verkrijgbaar bij:

Tel 0174 519 162, vraag naar Simon Zwijgers.

Gerelateerde artikelen → Zie meer