Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Binnen tien minuten, in vijf stappen een soep voor drie fijnproevers"

Banken Champignons introduceert 'Shi-take soup'



Tholen - Tijdens de Fruit Logistica introduceerde Banken Champignons 'Shi-take soup'. Menig exposant en bezoeker gebruikte in Berlijn de soep als een lunch en volgens Bas Toonen van Banken Champignons waren de reacties dan ook bijzonder goed. "De reacties waren boven verwachting goed. Ik verwacht dat er binnenkort ruimte wordt gemaakt in het schap van zowel de Nederlandse als buitenlandse retailers."



Volgens Bas zien consumenten champignons vaak wel als een aantrekkelijk product, maar is er toch een bepaalde voorzichtigheid om ermee aan de slag te gaan. "Met deze soep bieden wij binnen maximaal tien minuten - in vijf stappen - voor drie personen een heerlijke soep voor de echte fijnproevers!"

Voor meer informatie:
Bas Toonen
Banken Champignons
Energieweg 1
NL-6662 NS Elst-Gld
Tel: 0481-367171
Fax: 0481-367181
www.bankenchampignons.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer