Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

VriesVers Platform wil consument wijzen op voordelen diepvriesproducten

Producenten van diepvriesproducten willen consumenten wijzen op de voordelen van vriesvers ten opzichte van koelvers en zo hun verkopen vergroten. Het VriesVers Platform hoopt dat diepvriesfabrikanten en winkeliers zich samen inspannen om de verkoop van vriesverse producten te stimuleren.



VriesVers wil dat het omzetaandeel van diepvriesproducten in de komende vier jaar groeit van 3,6% tot 4%. De omzet uit diepvriesproducten moet in 2012 1,34 miljard euro bedragen. Fabrikanten hebben wel vaker geprobeerd consumenten te wijzen op de kwaliteit en voordelen van diepvriesproducten. Volgens fabrikanten als Gfrost en Bonduelle is een collectieve actie als het VriesVers Platform, waarbij fabrikanten en retail samenwerken, noodzakelijk.

Harry Hoogendoorn van Queens Products denkt dat de mediacampagne van VriesVers vooral de verkoop van diepvriesproducten bij hard discounters zal bevorderen. Hij vindt dat consumenten onterecht denken dat de kwaliteit van koelvers beter is dan die van vriesvers. Wiro Sterk van Gfrost is het met Hoogendoorn eens dat consumenten beter geïnformeerd moeten worden over de voordelen van diepvriesproducten.

Bron: MKB-net
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer