U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Nieuwe automatische sorteermachine voor granaatappels, druiven en cherrytomaten

Lugo's WAVE systeem is een nieuwe technologie om groenten en fruit te sorteren en verpakken. Het is ontworpen voor fruit dat tijdens het sorteren voorzichtig moet worden behandeld, zoals granaatappels, druiventrossen en cherrytomaten,



Een transportsysteem beschermt het fruit tegen schade tijdens het wassen, desinfecteren, drogen, sorteren en verpakken. WAVE bevat een weegsysteem en geavanceerde beeldverwerkingssoftware om fruit op grootte, kleur en externe schade te sorteren.

De machine verwerkt tot 12,5 kg fruit per uur en ondersteunt maximaal 24 transportbanden. Het WAVE systeem is modulair en ontworpen om de mogelijkheden van het verpakkingsstation te maximaliseren op basis van verwerkingssnelheid, verpakkingsvereisten en beschikbare werkruimte.

Voor meer informatie:
Michal Koriat 
Lugo, Machinery & Innovation 
Hall 10.1, Booth B-05 
Tel: +972-54-4556226 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer