Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

DOOR-details: 4 kilometer aan kettingbanden, rollerbanen en bandtransporteurs

"Het is een van onze grootste projecten uit onze geschiedenis", vertelt Tim Huijben van Viscon vanuit de nieuwbouw voor Coƶperatie DOOR op Honderdland in Maasdijk. In een video geeft hij, na de video-update van DOOR zelf vorige week, wat meer details over de inrichting.

Zo is er 4 kilometer aan kettingbanen, rollerbanen en bandtransporteurs te vinden straks en krijgt het pand 3500 palletposities in verschillende zones zodat tomaten, paprika's, komkommers en de andere producten gescheiden van elkaar opgeslagen kunnen worden.

 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer