U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Nieuw financieringsfonds voor agrarische sector: Landbouwgrond als onderpand

Na de lancering en exploitatie van haar eerste fonds, kondigt AgraFonds de opening aan van AgraFonds II. Het fonds, dat is opgenomen in het AIFMD-register van de AFM, biedt investeerders de mogelijkheid om direct bij te dragen aan de financiering van de Nederlandse agrarische sector tegen een stabiel rendement. In april organiseert het fonds een reeks fysieke en online informatiesessies voor geïnteresseerden.

AgraFonds is ontstaan vanuit een ondernemersgeest in de agrarische sector. Waar de financieringsbehoefte voor groei, innovatie en herfinanciering op het boerenerf groot blijft, biedt AgraFonds naar eigen zeggen 'een nuchtere en deskundige aanpak'. Door kapitaal van investeerders te koppelen aan gezonde agrarische ondernemingen, waarbij landbouwgrond als solide onderpand dient, wordt een duurzaam ecosysteem gecreëerd binnen de eigen sector.

Rick Jaspers, Fondsmanager AgraFonds: "Met de opening van AgraFonds II zetten we de volgende stap in onze missie om agrarisch ondernemerschap mogelijk te maken. We zien dat er veel behoefte is aan een financier die de taal van de sector spreekt en de werkelijke waarde van de grond begrijpt. Voor de investeerder betekent dit een transparante kans op een stabiel rendement, terwijl we gezamenlijk bouwen aan een toekomstbestendige landbouw."

Informatiesessies
Om potentiële participanten volledig te informeren over de strategie, de risicobeheersing en de rendementsverwachtingen van AgraFonds II, worden in de maand april verschillende bijeenkomsten gefaciliteerd. Deelnemers kunnen kiezen voor een fysieke bijeenkomst op het hoofdkantoor in Hapert of een online webinar. Voor meer informatie over deelname en om u aan te melden voor een van de sessies, bezoek: www.agrafonds.eu/investeren-in-agrafonds-ii

Agenda Informatiesessies:
Fysiek op locatie (Hapert):
Woensdag 8 april: 15.30 – 17.00 uur
Maandag 13 april: 19.00 – 20.30 uur

Online Webinars:
Dinsdag 7 april: 19.00 – 20.00 uur
Dinsdag 14 april: 15.30 – 16.30 uur
Maandag 20 april: 19.00 – 20.00 uur
Dinsdag 21 april: 15.30 – 16.30 uur

Voor meer informatie:
AgraFonds
Smaragdweg 60
5527 LB Hapert
Tel.: +31(0)497 229 073
[email protected]
www.agrafonds.eu

Voorpaginafoto: © -

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer