Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Artechno failliet verklaard

Artechno Growsystems is dinsdag failliet verklaard. Vorige week vroeg het bedrijf al uitstel van betaling aan. Destijds sprak men in een statement de hoop uit de toekomst van het bedrijf nog veilig te kunnen stellen door nieuwe financiering aan te trekken. Daarvoor bleek de tijd uiteindelijk te kort, ondanks veel interesse uit de markt. Nu faillissement is uitgesproken, worden de mogelijkheden van een doorstart onderzocht, zo meldt Artechno desgevraagd woensdagochtend.

Het bedrijf met hoofdkantoor in Maasdijk is gespecialiseerd in turnkey-systemen voor vertical farming. Ook het aan Artechno gelieerde Aqualeap is dinsdag failliet verklaard. Als curator is mr. S.M. de Wit uit Den Haag aangesteld. De faillissementen zijn geregistreerd onder kenmerk: 09.dha.26.64.F.1306.1.26.

Gerelateerde artikelen → Zie meer