Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Mooie prijzen voor Italiaanse aubergines

"De lage temperaturen hebben de oogst vertraagd en de prijzen blijven stijgen", stelt Francesco Marangio, commercieel verantwoordelijke van het familiebedrijf Marangio uit het Siciliaanse Vittoria. Het bedrijf heeft een kas van drie hectare waar het biologische en residuvrije aubergines en paprika's teelt. De drijvende krachten achter het bedrijf zijn Angelo, Francesco en Giuseppe Marangio.

© Cristiano Riciputi | GroentenNieuws.nlFrancesco Marangio

"Op dit moment oogsten we alleen aubergines", vertelt Francesco, die onlangs aanwezig was op de Marca-beurs in Bologna. "Over een dag of tien starten we met de oogst van de paprika's. We bieden ze aan in twee varianten: biologisch of met nul residu. Tot begin juni leveren we paprika's, daarna volgt een pauze en schakelen we over op de zomerteelt. In totaal hebben we zeven maanden per jaar paprika's. Aubergines telen we het hele jaar door, dankzij onze moderne teelttechnieken."

© Cristiano Riciputi | GroentenNieuws.nl

Volgens Francesco gaat het goed op de markt: "De prijzen zijn fair en de kwaliteit is uitstekend. Wel zien we dat de koude van de afgelopen dagen de rijping heeft vertraagd. Daardoor is er momenteel de helft minder beschikbaar dan normaal. En dat drijft de prijzen op."

© Cristiano Riciputi | GroentenNieuws.nl

Het bedrijf Marangio werd in 1960 opgericht door Angelo Marangio. Inmiddels heeft zoon Francesco het roer overgenomen. Hij heeft de traditie voortgezet, maar tegelijk geïnvesteerd in innovatie.

"Dankzij de steun van de familie en ons team is Marangio vandaag een referentie op het gebied van aubergine- en paprikateelt", klinkt het in een bedrijfsverklaring. "We garanderen kwaliteit, duurzaamheid en een betrouwbare aanvoer. In Italië leveren we aan de groothandelsmarkten."

Voor meer informatie:
Az. Agricola Marangio
via Duca D'Aosta 116
97019 Vittoria (RG) – Italië
[email protected]
www.aziendaagricolamarangio.it

Gerelateerde artikelen → Zie meer