Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuwe serre Primato wordt snel groen

Waar sommige andere telers in de regio stoppen, kiest Primato ervoor flink te groeien. Met een nieuwe serre van bijna 12 hectare wordt het areaal in Putte verdubbeld. Begin februari komen de planten in de nieuwe serre, waarin 30 miljoen euro wordt geïnvesteerd. Regio-omroep RTV kwam in de nu nog witte serre kijken en sprak teeltverantwoordelijke Robin Hagers. Hij wijst op een grote vraag naar Belgische tomaten. Primato teelt belicht en onbelicht. De nieuwe serre wordt onbelicht. De tomaten gaan naar BelOrta.

Uitbreiden in de glastuinbouw is geen vanzelfsprekendheid. Ook niet voor Primato. De grond waarop nu wordt gebouwd, was al zes jaar in bezit, vertelde teler Kevin Pittoors vorig jaar bij de start van de bouw aan GroentenNieuws. Het vergunningstraject duurde lang.

Bron: RTV

Voorpaginafoto: © RTV

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer