Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

David de Wit met pensioen

David de Wit gaat met pensioen. Hij was ruim 42 jaar werkzaam in de Valves and Controls-business, bij respectievelijk Keystone, Tyco, Pentair en de laatste mooie periode van circa 10 jaar bij de Rutec Group (Power Plastics en DDW Valves & Controls). Vandaag, 18 december, is zijn laatste werkdag. Daarmee is het moment aangebroken om deze episode af te sluiten.

"Ik wil je graag bedanken voor de prettige wijze waarop wij samen de business hebben gedaan", schrijft David in zijn pensioenbericht.

Andre van Gaalen ([email protected]) en Rene Huisman ([email protected]) zijn de vervangers van David voor valves and controls-gerelateerde (aan)vragen en orders. Zij zijn te bereiken via de genoemde emailadressen of via +31 250 21 66 50.

"Ik wens je heel veel gezondheid en succes voor de toekomst en nogmaals bedankt", besluit David zijn bericht aan relaties.

© David de Wit

Voor meer informatie:
Power Plastics & DDW Valves and Controls
Bankijkerweg 10
2231 MH Rijnsburg
www.powerplastics.nl
www.valvesandcontrols.eu

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer