U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Veiling Plantlab: van machines tot fietsen en veiligheidsbrillen

Plantlab heeft een veiling van een deel van haar activa aangekondigd. Als reden geeft het bedrijf dat de veiling onderdeel is van 'een strategische herijking'. Het is de tweede veiling. De veiling bij Troostwijk Auctions staat open van 8 september tot maandag 22 september 19u. Diverse teelttechnieken en patenten zijn te koop, maar ook veiligheidsbrillen en fietsen, op te halen in Den Bosch.

Ook in juni-juli vond een veiling plaats. Plantlab was al vroeg actief in indoor farming. Eind jaren '90 begon het bedrijf, voor de grote meute uit. In 2008 volgde een eerste patent. Plantlab is bekend van een felle strijd om patenten op innovaties. In aanloop naar de veiling in juni-juli werd met het felbevochten patentenportfolio al geadverteerd.

Hilco Streambank biedt in de markt ook het IP-portfolio van het bedrijf aan, inclusief patenten, teeltrecepten en zelfs domeinnamen.

Gerelateerde artikelen → Zie meer