Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Hoger resultaat voor Superunie over 2024

De opbrengstwaarde van alle activiteiten van de inkooporganisatie voor supermarkten Superunie over 2024 bedroeg 7.446 miljard euro. Dat is 7,7% minder dan in 2023. De netto-omzet voor de organisatie nam echter met ruim 25% toe tot 38,8 miljoen euro. Het resultaat na belasting verbeterde met 56% tot 22,9 miljoen euro.

Superunie verzorgt de inkoop voor 10 supermarktorganisatie in Nederland met samen 1500 winkels en een gezamenlijk marktaandeel van 25%. De leden zijn Plus, Dekamarkt, Nettorama, Vomar, Sligro Food Group, Spar, Dirk, Hoogvliet, Boon en Poiesz.

Bekijk hier het volledige jaarverslag van Superunie

Bron: Superunie

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer