Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bouw fase 3 Braziliaans glastuinbouwproject met Nederlands tintje van start

De bouw van fase 3 van glastuinbouwproject Fonte Verde Agro is begonnen. De 3 hectare grond voor de uitbreiding van 3 hectare was eerder al voorbereid op de komst van een nieuwe kas. Geen eenvoudige klus, omdat er sprake is van een flink hoogteverschil.

Nu de bouw van start is, verwachten ze bij het Nederlands-Braziliaanse project over zes maanden te kunnen planten en over acht maanden tomaten te kunnen oogsten, deelt Arjan Kouwenhoven op LinkedIn. Compas Construction gaat bouwen, en technieken van tal van toeleveranciers installeren.

© Fonte Verde Agro

Arjan kwam in 2011 voor het eerst in Brazilië en toen al ontstond het idee om er een glastuinbouwproject te realiseren. In 2020 was het eindelijk echt zover, nadat hij met zijn vrouw in 2018 grond wist te kopen, in Andradas, zo'n vier uur rijden van Sao Paulo.

In totaal komt het project met fase 3 op 6 hectare. Er is op de locatie nog ruimte voor 6 extra hectares kas.

Voor meer informatie:
Fonte Verde Agro
https://fonteverdeagro.com.br/

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer