Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Zevende kas Thanet Earth wordt belicht

Thanet Earth is begonnen met de bouw van een zevende kas.

© thanet earth

De nieuwe faciliteit voegt 6,5 hectare belichte productiecapaciteit toe, speciaal voor de teelt van tomaten, waardoor het totale teeltoppervlak op de locatie toeneemt van 45 naar 51,5 hectare. Zodra de kas operationeel is, wordt verwacht dat deze jaarlijks ongeveer 150 miljoen extra tomaten oplevert, bovenop de huidige productie van 400 miljoen tomaten, 33 miljoen komkommers en 24 miljoen paprika's per jaar.

© thanet earth

Dit project is de laatste kas die is goedgekeurd onder de oorspronkelijke bouwvergunning van de locatie, met voltooiing gepland voor november 2025. Kassenbouwer Bom Group, al lange tijd partner van Thanet Earth, is aangesteld als hoofdaannemer. De kassenbouwer heeft drie van de zes bestaande kassen op de locatie gebouwd en is sinds de oprichting in 2008 bij het project betrokken. Als lid van de Atrium Agri-groep brengt Bom Group ervaring mee met diverse grootschalige tuinbouwprojecten in het Verenigd Koninkrijk, waaronder een kasproject van 20 hectare.

© thanet earth

De grondwerkzaamheden zijn in maart begonnen en het geraamte van de nieuwe kas is nu in aanbouw. Het project ligt op schema, met als doel dat de faciliteit eind november "plantklaar" is. Een opvallend kenmerk van het TG7-ontwerp is de versterkte gevel, ontworpen om sterke wind vanaf de Thanet Way te weerstaan. Om visuele impact te verminderen en de structuur verder te beschermen, is een nieuwe rij bomen langs de weg geplant die dient als natuurlijke windbreker.

© thanet earth

© thanet earth

Voor meer informatie:
Charlotte Cooke
Thanet Earth
Tel: +44 (0) 1843844137
[email protected]
www.thanetearth.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer