Ledgnd heeft op 2 februari officieel de deuren geopend van haar nieuwe kantoor in Utrecht. Met deze uitbreiding zet het snelgroeiende bedrijf een volgende stap om haar diensten nóg beter beschikbaar te maken voor klanten in heel Nederland. Bovendien biedt de centrale ligging de kans om nieuw talent aan te trekken bij het bedrijf dat als merkonafhankelijke specialist in data-gedreven teeltoptimalisatie voor de glastuinbouw actief is.
De opening in Utrecht volgt slechts tien maanden na de verhuizing van het hoofdkantoor van Capelle aan den IJssel naar een ruimer locatie in Vlaardingen. MyLedgnd, het dataplatform van Ledgnd, groeide in 2024 met 114%. Het platform stelt telers in staat om data uit klimaatcomputers, sensoren en plantfeedbacksystemen in één overzicht samenbrengen. Door deze verdubbeling in gebruikers, maken zowel belichte als onbelichte telers steeds vaker gebruik van de inzichten die MyLedgnd biedt, om opbrengsten te verhogen, kwaliteit te verbeteren en kosten te reduceren. Dit zorgt ervoor dat het aantal gebruikers blijft groeien.
"De opening van ons kantoor in Utrecht markeert weer een nieuwe mijlpaal," zegt Ramon van de Vrie, oprichter van Ledgnd. "Het is niet alleen een extra vestiging, maar ook een centraal gelegen uitvalsbasis waarmee we dichter bij onze klanten in het noorden van het land staan. Ook biedt het kansen om talentvolle medewerkers aan te trekken die willen bijdragen aan een duurzame toekomst voor de glastuinbouw."
De keuze voor Utrecht sluit volgens Van de Vrie naadloos aan op de ambitie om door te groeien en de sector verder te ondersteunen met innovatieve oplossingen. "Wij zien dat klanten en medewerkers zich over het hele land bevinden. Een tweede locatie in het hart van Nederland zorgt ervoor dat we sneller kunnen schakelen en nieuwe samenwerkingen kunnen aangaan."
Met de formele opening van het nieuwe kantoor in Utrecht zet Ledgnd opnieuw een stap richting duurzame, innovatieve groei. "Deze stap laat zien dat we goed bezig zijn," zegt Van de Vrie. "Maar het belangrijkste is dat we onze klanten beter kunnen bedienen en tegelijkertijd een aantrekkelijke werkgever blijven voor talent in de glastuinbouw. We zijn altijd op zoek naar mensen die willen bijdragen aan innovatie en duurzaamheid."
Voor meer informatie:
Ledgnd
Tel: +31 (0)174 35 17 00
[email protected]
www.ledgnd.com