U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Warmtenet Monster: aardwarmte voor 761 huizen

De gemeenteraad heeft in de raadsvergadering van 29 januari 2025 besloten om een warmtenet in Monster mogelijk te maken. Dit is het startsein om de voorbereidingen voor fase 1 te starten. Met het warmtenet kunnen woningen en gemeentelijke panden aardgasvrij, worden verwarmd met aardwarmte uit bronnen die ook de glastuinbouw gebruikt.

Warmtebedrijf HVC, woningcorporatie Arcade en gemeente Westland werken hierbij samen. Westland ziet kansen voor warmtenetten als alternatief voor aardgas.

In de eerste fase worden onder meer 761 woningen aangesloten. Als alles goed gaat, is de start van de uitvoering gepland in 2027.

Bron: Gemeente Westland

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer