De Gartenbau-Versicherung VVaG breidt haar werkgebied uit en heeft nu ook een vertegenwoordiging in België. Met deze strategische zet vergroot ze haar aanwezigheid op de internationale markt naar in totaal negen landen. In België werkt de verzekeraar nauw samen met de KBC Groep, een internationaal actief financieel bedrijf met uitgebreide expertise in de verzekeringsmarkt. De KBC Groep neemt de lokale afhandeling voor haar rekening en waar nodig ondersteunt de van oorsprong Duitse verzekeraar met haar vakexpertise om toegevoegde waarde te bieden aan de Belgische tuinbouwbedrijven.
"De Belgische tuinbouw heeft een uitstekende reputatie. We zijn ervan overtuigd dat deze strategische stap en de samenwerking met de KBC Groep onze positie als betrouwbare partner in de internationale landbouwverzekeringsmarkt verder zal versterken," motiveert Christian Senft, voorzitter van de Tuinbouwverzekering, de beslissing om de markt te betreden.
© Gartenbau-Versicherung
Voorzitter Christian Senft (Tuinbouwverzekering) met Nele Vandaele (KBC Groep) bij de ondertekening van het contract op 05 oktober 2023 in Mechelen (België).
Foto: © Gartenbau-Versicherung
De focus in België ligt op de grotere bedrijven, in eerste instantie worden voornamelijk glastuinbouwbedrijven met een focus op groenteteelt verzekerd. Deze gerichte aanpak maakt het mogelijk om een op maat gemaakte en optimale verzekering voor de betreffende doelgroep te garanderen.
Voor meer informatie:
http://www.gartenbau-versicherung.de/