Woensdagmiddag 20 september a.s. organiseert Normec Foodcare in samenwerking met Kiwa een AGF-event in Theater Het Kruispunt in Barendrecht.
"Aan de hand van praktijkvoorbeelden van diverse groenten- en fruitsoorten wordt een uitgebreid, leerzaam en interactief programma neergezet door de kwaliteitsprofessionals van Normec Foodcare Peter van der Veeken, Ludo Tuijnman en van Kiwa Marcel van de Werken", zo laten ze weten.
"Daarnaast zijn ook twee bekende gastsprekers uitgenodigd. Jos van Mill van Greenco zal inhaken op het vermarkten van versproduct; denk hierbij aan verpakkingsinnovaties, marketing en consumentenonderzoek. Pierre Wind zal op zijn beurt laten zien wat er nog meer kan met versproduct en hoe hij op zijn manier het versproduct promoot.
Het is een programma dat aansluit op kennis van QC, QA, inkoop/verkoop. Kortweg iedereen die met het versproduct te maken heeft."
Datum: woensdag 20 september
Tijd: vanaf 12.00 uur, een lunch is inbegrepen
Locatie:
Theater het Kruispunt
Middenbaan 111
2991 CS Barendrecht
Voor meer informatie:Normec Foodcare
Balkweg 3
5232 BT 's-Hertogenbosch
+31 (0)88 848 20 20
www.normecfoodcare.com