Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Marokko exporteert meer tomaten naar Polen

Marokko heeft de afgelopen vijf jaar zijn groente-export naar Polen actief verhoogd. De exportinkomsten zijn bijna 100 keer gestegen en bereikten $2,7 miljoen in 2022. Daarop wijzen analisten van East Fruit.

Tomaten hebben het grootste aandeel in de Marokkaanse export naar Polen, omdat ze de belangrijkste categorie van de totale groente-export zijn. Polen bleek één van de meest interessante markten voor de ontwikkeling van de Marokkaanse tomatenexport, en tomaten zijn goed voor ongeveer 9% van de totale groente-import in Polen.

Polen importeert tomaten voornamelijk uit Spanje, Nederland, Italië, Duitsland en Frankrijk. Sinds 2018 heeft Marokko een aanzienlijke vooruitgang geboekt in zijn tomatenexport naar Polen en is het de 28e grootste leverancier in 2022 geworden.

Bron: eastfruit.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer