Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Vraag naar sproeimachines met verschillende capaciteiten nu het seizoen van start gaat"

Het teeltseizoen is met volle kracht van start gegaan en telers wereldwijd bereiden zich voor om de groei van gewassen van hoge kwaliteit te verzekeren. Precimet erkent de cruciale rol die betrouwbare apparatuur speelt in chemische gewasbescherming en is verheugd een selectie van geavanceerde spuiten te kunnen presenteren die speciaal zijn ontworpen voor het telen van planten onder afdekking.

Cart sprayer PS-1000 (tank 1000 liter, verschillende pompsets) - Cart sprayer PS-600 (tank 600 liter., verschillende pompsets) - Cart sprayer PS-300 (tank 300 liter, verschillende pompsets)

Cart sprayers
Om aan verschillende eisen te voldoen, biedt Precimet binnen de PS-serie drie hoofdmodellen sproeimachines, elk uitgerust met een verschillende tankinhoud, van 300, 600 en 1000 liter, en pompsets. "Voor telers die grotere tanks nodig hebben, zijn we meer dan bereid om aan specifieke eisen te voldoen", zegt Adam Nenczak, directeur bij Precimet.

De spuiten in de PS-serie worden geleverd met verschillende setopties, waarbij de barpompen variëren van 50 bar pompen tot 100 of 150 bar pompen en een maximale doorstroomcapaciteit variërend van 15, 21, 35 of 50 liter per minuut.

LM-03 (handbediende buisrailspuitboom plus extra horizontale spuitboom) & AST-02HR + extra reinigingspakket voor het reinigen/wassen van kassen binnen.

Elektrische slanghaspel
"Standaard rusten we onze spuiten uit met 3-fase elektromotoren en plunjerpompen, maar op verzoek kunnen ze ook worden uitgerust met een benzinepomp. We kunnen ook leveren met een elektrische slanghaspel", zegt Adam.

Om gemak en efficiëntie te garanderen, heeft Precimet een breed assortiment spuitapparatuur en reserveonderdelen op voorraad. "Met korte levertijden en wereldwijde leveringsmogelijkheden kunnen klanten rekenen op snelle service en ondersteuning."

Precimet brengt de sproeimachines mee naar de GreenTech en toont ze op stand 2.425.

Voor meer informatie:
Precimet
[email protected]
www.precimet.pl

Gerelateerde artikelen → Zie meer