Het Amsterdamse VaVersa, een producent van indoor kweekkasten, heeft maandag bekendgemaakt dat het een niet nader genoemd bedrag aan pre-seed round financiering heeft verkregen van ASIF Ventures en angel investors.
ASIF Ventures is een op studenten gericht durfkapitaalfonds dat wordt gesteund door de UvA, de VU en particuliere investeerders. Het wordt gerund door een groep pas afgestudeerden en heeft investeringen geleid in Lalaland, GetEase, Workwize en tien andere student-gedreven bedrijven.
"We waren onder de indruk van de groei en visie van Olivier Francescangeli, de oprichter van VaVersa, en zijn enthousiast over dit nieuwe hoofdstuk voor ASIF Ventures, en we kunnen niet wachten om samen met VaVersa een duurzamere toekomst voor de voedselindustrie te creëren", aldus ASIF Ventures.
VaVersa, opgericht door Olivier Francescangeli, produceert binnentuinen genaamd MIA, die chefs en consumenten in staat stellen meer dan 80 verschillende microgroenten en kruiden ter plekke te kweken, wat hyperlokale en ultraverse ingrediënten op het bord oplevert.