U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Luxe Portugese supermarkt met slechts drie vestigingen

Tholen - In de Algarve in Portugal heeft een familiebedrijf, met nu de tweede generatie aan boord, 3 supermarkten. Ze zijn ruim opgezet, een breed en internationaal aanbod en een grote versafdeling. De supermarkt straalt niet alleen luxe uit, maar heeft ook luxe prijskaartjes.


Klik hier voor de fotoreportage

In de vestigingen van Apolónia liggen de verschillende soorten vissen, schaal- en schelpdieren keurig gepresenteerd op het ijs. Bij de vleesafdeling kun je vlees halen uit verschillende delen van de wereld, zelfs Wagyu is hier gewoon te verkrijgen.

Klik hier voor de fotoreportage

Ook aan de AGF-afdeling is kosten noch moeite bespaard. Er zijn veel exotische producten beschikbaar, daarnaast ook veel vers gesneden fruit om direct te consumeren en een breed scala aan groenten.

Gerelateerde artikelen → Zie meer