Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bouwmanagementbureau gaat zachtfruit telen: "Glasdicht in 1 dag"

Bouwmanagement-bureau Looije Agro Technics uit Made begeleidt niet alleen bouwprojecten, ook zelf staken de mannen vorige week de handen uit de mouwen. Op een hoekje van het terrein van het bedrijf wordt een foliekas gebouwd voor het zelf telen van aardbeien en frambozen. "Binnen 1 dag was men glasdicht", zo deelt men onder het genot van een drankje.

Vorig jaar breidde Looije Agro Technics de directie uit tot drie leden. Daarbij stonden we vorig jaar in dit artikel stil. 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer