Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Franse biologische kruidenteler bouwt hightech kas van 1,4 ha

De volledig geautomatiseerde productielijn vormt het hart van de nieuwe kas van 1,4 ha van de Franse producent van biologische kruiden Bioplants en met dat doel voor ogen is de geautomatiseerde kas, inclusief verwarmings- en irrigatiesysteem, gebouwd.

"We hebben het hier over een technisch geavanceerd geïntegreerd systeem en het ontwerp ervan zou niet mogelijk zijn geweest als de partners niet nauw hadden samengewerkt, van ontwerp tot oplevering", zegt Angel Rodriguez van Bioplants, die onthult dat het diverse jaren heeft gekost om het ingewikkelde ontwerp, bestaande uit drie verschillende, onafhankelijke segmenten, te voltooien.

"Voor ons was de uitdaging de integratie van de automatisering met al onze apparatuur: in grote lijnen verwarming, irrigatie en de kas zelf", zegt Davy D'abbundo van Richel.

Dankzij de zorgvuldig ontworpen kas is Bioplants in staat geweest om tot 2,5 keer meer te produceren op hetzelfde areaal.

Voor meer informatie:
Bioplants
19 chemin de l'Ebeaupin
49130 Les Ponts-de-Cé, Frankrijk
+33 (2) 41 44 52 72 
[email protected]
www.bioplants.fr


Richel Group
Quartier de la gare
13810 Eygalieres, Frankrijk
+33 (0) 4 90 95 14 68
[email protected]
www.richel-group.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer