Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Geen huisvesting arbeidsmigrant op omstreden perceel in herzien bestemmingsplan Honderdland fase 2

Naar aanleiding van de uitspraak van de Raad van State vorig najaar  is een tweede herziening van het bestemmingsplan voor bedrijven-terrein Honderdland, fase 2 opgesteld. Dat bestemmingsplan ligt nu ter inzage t/m 18 maart 2022. 

In het bestemmingsplan dat nu is herzien, is voor het perceel dat eigendom is van projectontwikkelaar Westbrick logiesmogelijkheid voor arbeidsmigranten uitgesloten. De eerste herziening van het bestemmingsplan is onherroepelijk geworden. 

Bron: Gemeenteblad van Westland

 

 

Gerelateerde artikelen → Zie meer