Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Sommige mensen vinden Mars-groente lekkerder"

Er wordt volop geëxperimenteerd met telen van groenten op Mars. Ruimteteler Wieger Wamelink van de WUR is er ook mee bezig. N.a.v. de recente Marslanding van NASA's Mars Rover Perseverance vroeg Manners Wieger naar zijn ervaringen. Bijvoorbeeld over de smaak van 'Mars-groenten'.

“Daarover verschillen de meningen. We hebben veel mensen laten proeven en de meesten vinden wel dat er verschil is. Sommige mensen vinden Mars-groente lekkerder, anderen eten liever de aardse groente. Of er echt verschil is, wordt onderzocht. Zo kijken we hoeveel suikers er in de verschillende groenten zit.”

Lees hier meer. 


Een bonenoogst 'op Mars' door Wieger werd gedaan in januari 2020. In 2016 slaagde de eerste oogst. Foto: Wageningen University & Research

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer