Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Eendenkroos straks op het bord van de consument?

In plaats van spinazie een bord met eendenkroos voor het avondeten? Als het aan de WUR ligt, moet dat kunnen. Het groene goedje zit namelijk vol plantaardige eiwitten en is bovendien gemakkelijk en in grote hoeveelheden te telen.

De WUR is al 6 jaar aan het onderzoeken of het daadwerkelijk als menselijk voedsel gebruikt kan worden. Projectleider en moleculair bioloog Ingrid van der Meer gaf meer uitleg over dit onderzoek op de Belgische radiozender Radio 1. "Mensen kunnen het goed verteren en worden er niet ziek van." Het heeft overigens een soort houtachtige smaak en een knisperige bite. 

Klik hier voor het radiofragment op Radio 1

Bron: VRT Nieuws

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer