Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Supermarkt hergebruikt verpakking Westlandpeppers

Zweden blij met pepers én met peperdoosjes

De pepers van Westlandpeppers hebben hun weg naar Zweden gevonden. Dat doen ze in duurzame doosjes en laten die doosjes nu ook nog eens een tweede doel dienen: in strijd tegen voedselverspilling worden de doosjes gevuld met een mix van twee kilo groenten en fruit.

Daarbij gaat het om groenten en fruit tegen de houdbaarheidsdatum aan met her en der een vlekje of deukje. Tegen een prijs van omgerekend nog geen twee euro kan de Zweedse consument een doosje mee naar huis nemen. 

Lees hier meer over dit mooie voorbeeld van hergebruik bij Westlandpeppers óf in het Zweeds. Het hergebruikconcept wordt momenteel in Zweden getest bij een twintigtal winkels van Willy's. 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer