Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
telefooncoöperatie FloraFone gaat ook voor groentensector:
“Hoe meer mensen meebellen, hoe groter het voordeel”
Tholen - Gratis bellen met de mensen binnen de sector. Dat is het idee achter FloraFone. Voor een vast bedrag per maand bel je zonder extra kosten met mensen die ook een abonnement bij het telecombedrijf hebben. Een kostenbesparing met kwaliteitsgarantie, vertelt Marc Harken.
Florafone: bellen in de sector
"We zijn voor dit businessmodel gaan kijken naar wie je het meeste belt. Binnen de bloemensector, waar wij ons eerst op richtten, zijn dat je klanten. En zij bellen jou het meeste. In de glasgroentensector is dat net zo. Vanuit die gedachte hebben we gekeken hoe we de kosten dan zo laag mogelijk kunnen houden", legt Harken uit.
Harken begon FloraFone een jaar geleden met zijn compagnon, Radboud Welvaars. De twee werken al 25 jaar samen en hebben beiden een achtergrond in de telecom. Hierdoor wisten ze al snel wat belangrijk voor hun nieuwe bedrijf zou worden: kostenbesparing en kwaliteit. Daarom wordt via Yes Telecom gebruik gemaakt van het netwerk van KPN. Harken: "Hoe voordelig je ook kunt zijn, je moet wel goede kwaliteit leveren."
Marcel Harks en Radboud Welvaars van FloraFone op de Tuinbouw Relatiedagen in Venray
Het bedrijfsmodel is gebaseerd op marktonderzoek dat in samenwerking met YesTelecom gedaan werd. "Bij 98 procent van de providers is het mogelijk om de belkosten binnen je bedrijf af te kopen. De grootste kostenpost die dan overblijft, is het bellen naar je klanten." Daarom maakt FloraFone het mogelijk om ook het bellen met klanten, vast of mobiel, via een abonnement af te kopen. Dat wil zeggen: als zij ook bij het bedrijf aangesloten zijn. "Hoe meer aansluitingen, hoe voordeliger. Het is bijna een coƶperatie", bevestigt Harken. Vervolgens verwijst hij nog even naar de slogan van het jonge bedrijf. "Maar ook voor bellen buiten de abonnees hebben we scherpe tarieven. Die combinatie is onze kiem tot succes."
De opvallende promotiepakken van FloraFone. Radboud Welvaars is de tweede van rechts.