Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
agf-handel uitgebreid onder naam Kingsfield

Eric van Bergem versterkt team Van Hijfte

Van Hijfte BV is vanaf 1929 gespecialiseerd in een compleet dienstverlenend pakket voor aardappelen, groente en fruit. Na deze jarenlange ervaring heeft het bedrijf besloten om de handel in groenten en fruit uit te breiden onder de naam Kingsfield.
"Niet alleen hebben we een nieuw filiaal in Sint-Petersburg geopend; ook hebben we ons team versterkt met iemand die jaren ervaring in de sector heeft. Voor velen van jullie zal hij dan ook geen onbekende zijn. Bij deze willen wij Eric van Bergem verwelkomen in ons team", zegt Jeroen van Hijfte.

"In onderling overleg zijn we overeengekomen dat vanaf 1 november Mevr. A. Radulescu en Dhr. Z. Amzi geen deel meer uitmaken van ons team. Wij wensen hen allebei het allerbeste toe met de ontwikkeling van hun verdere carrière. Alle contacten betreffende groenten en fruit kunnen dus verlopen via Eric van Bergem of via Jeroen van Hijfte."

Voor de mensen die Eric nog niet kennen volgen hier zijn gegevens:
Eric van Bergem
Handelsmaatschappij van Hijfte Bv.
Willemsweg 89
4515 RG IJzendijke
Tel: +31(0)117 763 410
Mobiel: +31(0)6 551 710 79
Fax: +31(0)117 763 414
[email protected]
www.vanhijfte.com
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer