Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
jaarpresentatie imago- en arbeidsmarktcampagne
Vier miljoen voor promotie Westland
De Jaarpresentatie van Westland Marketing vond op 5 november plaats in theater De Naald in Naaldwijk. Met diverse voorbeelden werd getoond hoe Westland met een imago- en arbeidsmarktcampagne het afgelopen jaar op de kaart is gezet. Daarnaast werden de plannen voor 2013 gepresenteerd. Arne Weverling, wethouder gemeente Westland gaf zijn visie op gebiedsmarketing. Rob Janszen was ook dit jaar weer aanwezig en hield het publiek een spiegel voor waarbij imago, reputatie en identiteit centraal stonden.
Hoogtepunten 2012
Westland Marketing voerde in 2012 een imago- en arbeidsmarktcampagne met als pijlers innovatie, duurzaamheid en ondernemerschap. Om studenten te interesseren in de carrièremogelijkheden die Westland biedt, organiseerde Westland Marketing (als onderdeel van de arbeidsmarktcampagne) de Summer Course Xperience en het Westland SuperCollege. Ruim 200 middelbaar - en hoger opgeleiden brachten in dit kader een bezoek aan Westland.
Ook trad dit jaar Westland op als gastheer voor het sportpraatprogramma 'De Zomer van 4: Tour du Jour' onder leiding van Wilfred Genee. Hiervoor was de studio aanwezig op het Wilhelminaplein in Naaldwijk.
In 2012 veroverde het Varend Corso met een record aantal bezoekers weer een plek in de evenementen top 10 en deed het NOS Journaal verslag van dit zomerse evenement. De totale mediawaarde die Westland Marketing voor Westland genereerde, bedroeg in 2012 ruim 4 miljoen euro.
Samenwerking loont
Wethouder Arne Weverling, namens de gemeente Westland vertegenwoordigd in het bestuur van Westland Marketing, focuste in zijn verhaal in op de samenwerking tussen de gemeente en het bedrijfsleven in het etaleren van Westland. “We hebben elkaar nodig om Westland succesvol op de kaart te zetten. Samen hebben we de organisatie- en communicatiekracht om Westland en het tuinbouwcluster nationaal en internationaal voor het voetlicht te brengen. We moeten blijven investeren in mensen en middelen om samen de Stichting Westland Marketing verder te professionaliseren. Dat vraagt om commitment van overheid, bedrijfsleven en belangenorganisaties.”
Over Westland Marketing
Westland Marketing is een publiek private samenwerking en positioneert Westland als dynamisch duurzaam, innovatief en ondernemend glastuinbouwcentrum van de wereld. Oplossingen op wereldwijde voedsel-, water- en energieproblematiek worden hier bedacht en (wereldwijd) uitgevoerd. Westland is daardoor het snijvlak waar de natuur (bloemen, planten, groenten en fruit) samenkomt met innovatie, duurzaamheid en ondernemerschap.