Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

ZLTO ontslaat een derde van het personeel

ZLTO gaat een derde van haar personeel ontslaan. Momenteel werken er 186 mensen bij de Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie. Het personeel is vandaag ingelicht. De reden voor de ontslagen is dat de inkomsten van de organisatie tegenvallen. En dat komt weer omdat er steeds minder leden zijn, dus er komt ook minder contributie binnen.

Geen inkomsten van VION

Een ZLTO-woordvoerder meldt tegenover Omroep Brabant dat twee van in totaal veertien participaties waar de boerenorganisatie aan deelneemt, verlies lijden. De belangrijkste is vleesverwerker VION waar de resultaten tegenvallen. Aandeelhouder ZLTO verwacht de komende jaren geen uitkering van VION, aldus de zegsman.

De ZLTO gaat binnenkort een nieuw businessplan presenteren. "De ZLTO gelooft meer dan ooit dat ondernemers in de groene ruimte een sleutelrol hebben in de voedselvoorziening, de vergroening van de economie, de gezondheid van mens, dier en omgeving, de leefbaarheid van het buitengebied en een duurzame toekomst van ons land", aldus algemeen directeur Elies Lemkes-Straver van de organisatie tegenover Omroep Brabant.

Bron: Omroep Brabant
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer