In het zuid oosten van Nederland en de grensgebieden van Duitsland en België bruist het van zakelijke inventiviteit. In dit digitale tijdperk wordt en is het ontmoeten van andere ondernemers en branchegenoten, nog wezenlijker dan in het verleden. Zowel landelijke als regionale ondernemingen presenteren zich tijdens hét platform voor de truck-, oplegger- en carrosseriebranche. Een bezoek aan de deze vakbeurs is daarom interessant voor iedere onderneming die goederen vervoert over de weg.
Compleet aanbod met ruim veertig nieuwe deelnemers
Naast alle truckmerken zijn bekende trailerfabrikanten, zoals onder andere Schmitz Cargobull Nederland, Fahrzeugwerk Bernard Krone, Pacton Trailers, Trias Trailers en Knapen Trailers aanwezig. Daarnaast zijn uiteraard ook bekende carrosseriebouwers aanwezig waaronder Scarabee, H.W. van der Peet & Zn, Kraker Trailers Axel en Betras Carrosserieën. Aangevuld natuurlijk door vele bedrijven die hun afzet zoeken in deze branche.Naast dit complete aanbod kent de deelnemerslijst ook ruim veertig nieuwe bedrijven die het deelnemersveld compleet maken. Dit zijn onder anderen; G. Magyar Nederland, Agentschap NL, Meusburger Fahrzeugbau GmbH, Palfinger Nederland, Versus-Omega BvbA, GlobeSpot Belgium BvbA en ENI Benelux.
Door het volledige aanbod dat Carrosserie Vakdagen Venray samen met haar exposanten neerzet is de aantrekkingskracht voor een bezoek aan deze vakbeurs groot. Wilt u een bezoek brengen aan deze vakbeurs? Op www.evenementenhal.nl/venray kunt zich gratis registreren en de volledige deelnemerslijst downloaden.
Openingstijden:
Dinsdag 20 november 2012 14.00 uur – 22.00 uur
Woensdag 21 november 2012 14.00 uur – 22.00 uur
Donderdag 22 november 2012 14.00 uur – 22.00 uur
Nieuwe locatie; de voorde 30
Evenementenhal Venray heeft het afgelopen jaar letterlijk en figuurlijk flink aan de weg getimmerd. Vorig jaar werd de beurs nog gehouden op een tijdelijke locatie, omdat een beurs van dusdanige omvang nog niet kon worden gehouden op onze nieuwste locatie. Echter zijn de twee extra bijgebouwde hallen met een totale oppervlakte van 11.000m2 eerder dan verwacht al klaar. Dit betekend dat Carrosserie Vakdagen de gehele vloeroppervlakte in gebruik gaat nemen en plaats zal vinden op de nieuwste locatie op de Voorde 30 te Venray.