U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Aldi en Lidl-families blijven het rijkst

Karl Albrecht (€17,2 miljard) blijft de rijkste man in Duitsland. Zijn neven Bertold en Theo staan tweede met samen 16 miljard. Lidl-eigenaar Dieter Schwarz staat derde. Dat blijkt uit een berekening van het tijdschrift 'Manager Magazin'. Samen beschikt de Aldi-familie over €33,2 miljard. Dieter Schwarz, eigenaar van concurrent Lidl, bezit €12,5 miljard.

De grote verliezer op de ranglijst is de familie Schlecker, die vorig jaar nog een vermogen hadden van €1,95 miljard, maar door het instorten van het drogmetica-imperium is teruggezakt naar €40 miljoen. Ook de families Haniel (Metro), Henkel en Oetker staan hoog op de ranglijst van het management-tijdschrift.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer