Nieuwe lijn CMA CGM Marokko - Rusland
Daarnaast worden twee lijnen verbeterd. Vanaf half oktober zal de Agadir Express wekelijks gaan varen. Dit schip heeft dezelfde capaciteit als de schepen van Dunkrus Express en vaart op Casablanca, Agadir, Porthmouth en Rotterdam en doet eveneens de haven van Le Havre aan alvorens terug te keren naar Casablanca.
Ook de lijn Agadir-Port-Vendres zal meerdere malen gaan varen. Per november zullen, in plaats van één keer per week, twee schepen van 900 TEU twee maal per week Marokkaanse groente en fruit van Agadir naar Port-Vendres in de Franse Pyreneeën verschepen. Vanaf daar zullen de producten per trein verder getransporteerd worden. Volgens Verheijen kan er door deze verbetering twee tot drie maal zoveel producten in Port-Vendres gebracht worden.
Met de opening van de nieuwe dienst tussen Marokko en Rusland en de veranderingen van de Agadir Express en de Agadir-Port-Vendres hoopt het CMA CGM dat het getransporteerde volume van de Marokkaanse citrus en primeurs voor het seizoen 2012-2013 met 50% zal toenemen.