Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Geslaagde surprise party Theo van der Kaaij

Zaterdag j.l was de surprise party van Theo van der Kaaij ten volle geslaagd; zelfs burgemeester Sjaak van der Tak kwam hem feliciteren met zijn 90e verjaardag! Aan aandacht had Theo geen gebrek. Vrienden, familie, (oud) collega’s, oude bekenden, ze vonden allemaal hun weg naar Poortcamp 10! Cor en Dirk van der Kaaij bedankten hun vader voor alles wat hij en hun moeder voor hen gedaan en betekend hebben. Tot slot gaf Cor aan dat de volgende heugelijke gebeurtenis al gepland staat: weer en weder dienende hopen de gebroeders Kaaij op zaterdag 19 januari 2013 hun unieke project in Dinteloord feestelijk te openen! Dit is 22 jaar nadat zij hun eerste tuin in Tinte hebben geopend.



Een bijzonder cadeau kreeg Theo nog van Cualin Quality uit Spanje: een heuse flamingogroet, waarbij er schitterende liedjes gezongen werden en mooie flamingo dansen werden vertoond! Vaders was zichtbaar geroerd en bedankt bij deze alle mensen die hem, op welke manier dan ook, gefeliciteerd hebben! Zoals vaders het nadien zei: nu ga ik op voor de 100!



Speciaal gemaakte limerick door Leo vd Valk:
Een krasse gedreven ondernemer uit het vroegere Westland,
bouwde een indrukwekkend bedrijf op met durf en verstand,
nu met Dirk en Cor zijn zoon,
draait het concern buitengewoon,
en geniet onze Theo met 90 jaar op de teller nog constant !!


Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer