Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Koornstra & Co zorgt voor 'arbeidsvitaminen' tijdens Ride for the Roses

Bij Koornstra & Co, één van de lokale hoofdsponsors van de Ride for the Roses, zijn de voorbereidingen voor de vijftiende editie al in volle gang. Het bedrijf langs de A20 fungeert aanstaande zondag als 'etappeplaats' voor de deelnemers aan de 25 en 50 kilometer. Ook stapt een eigen team van maar liefst 180 deelnemers op de fiets voor een van de drie afstanden. Onderweg laat de exporteur van groenten en fruit van zich horen: op het parcours worden de deelnemers op een aantal punten begeleid door live muziek van Westlandse koren, muziekverenigingen en fanfares.

Koornstra & Co heeft het lokale hoofdsponsorschap aangegrepen om zich breed te manifesteren voor de vijftiende Ride for the Roses. Bij een financiële verbintenis aan het evenement is het niet gebleven. Al sinds het begin van het jaar maken medewerkers klanten en toeleveranciers enthousiast om bij te dragen aan de Ride. Uit geheel Europa hebben relaties van het bedrijf positief gereageerd op die verzoeken. Direct na afloop van de fietstocht zal de eindscore van Koornstra & Co bekend worden gemaakt.

150 rijders voor de langste afstand

Ondertussen zijn ook medewerkers, familieleden en relaties in training gegaan om zondag een van de drie afstanden te fietsen. Namens Koornstra & Co verschijnt een peloton van 180 deelnemers aan de start. Van hen kiezen maar liefst 150 rijders voor de langste afstand. Alle deelnemers aan de 25 en de 50 kilometer worden tussentijds opgewacht in het eigen bedrijf, aan de Poortcamp in De Lier. Koornstra & Co fungeert als tussenstop voor naar schatting 7.000 rijders. Die worden ter plekke voorzien van koffie, water, sportdrank, mini-komkommers en tomaten. Omdat het om een flink aantal deelnemers gaat, is er veel mankracht vereist om de organisatie in goede banen te leiden. Daarom kan Koornstra & Co trots zijn op de assistentie van een groep enthousiaste vrijwilligers vanuit het bedrijf.

Deelnemers Pre-Ride

De bedrijfshal is een dag eerder, zaterdag 8 september, ook al het tussenstation voor de deelnemers aan de Pre-Ride. Na hun tocht vanuit binnen- en buitenland naar De Lier zal een team van Koornstra & Co de Pre-Riders begeleiden naar de finish op het Wilhelminaplein in Naaldwijk. Ook onderweg tijdens de Ride zelf is Koornstra & Co duidelijk aanwezig als lokale hoofdsponsor: het bedrijf heeft acht Westlandse koren, muziekverenigingen en fanfares geregeld. Die staan op een aantal punten in het parcours om de deelnemers een muzikale steunbetuiging te geven.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer