Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
ledenavond op maandag 17 september

Cor van de Kaaij vertelt over internationaal ondernemen bij TJW

Cor van de Kaaij (Kaaij Group) en Arie van de Berg ( v.d. Berg Roses) zijn gestrikt door de Tuinbouw Jongeren Westland om hun kennis en ervaring over internationaal ondernemen toe te lichten tijdens een ledenavond.

De Nederlandse glastuinbouw is mondiaal zeer bekend. Vele buitenlandse ondernemers hebben hier het ‘kunstje’ gezien en gekocht en buiten Nederland voort gezet. Een trend in de laatste jaren is het ondernemen in het buitenland tegen een lagere kostprijs, maar ook de term ‘local for local’ komt regelmatig naar voren.

De centrale vraag luidt dan ook: is internationaal ondernemen een must voor de Nederlandse glastuinbouw of is dit maar weggelegd voor een handvol ondernemers?


 

Locatie:FresQ Red Star BV
Adres:Poortcamp 10 in de Lier
Datum:Maandag 17 september
Aanvang:19:15 uur

 

Programma

 

19:15 Aanvang

19:30 Welkom voorzitter TJW

19:45 Presentatie Cor v.d. Kaaij (Kaaij Group)

20:30 Pauze

20:45 Presentatie Arie v.d. Berg (v.d. Berg Roses)

21:30 Afsluiting (borrel)

 


 

Aanmelden is verplicht : [email protected]

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer