Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"reorganisatie onder de naam 'Huis op Orde"

Volgend jaar 25 tot 35 ontslagen bij ZON Fruit & Vegetables

ZON Fruit & Vegetables gaat volgend jaar tussen de 25 en 35 mensen ontslaan. Afgelopen dinsdag 28 augustus zijn de leden en de medewerkers van ZON geïnformeerd over de maatregelen die de Venlose afzetorganisatie onder de naam “Huis op Orde” wil gaan nemen. Vanwege de marktontwikkelingen (slagkracht richting de retail, alsmede flexibeler en adequater kunnen reageren), maar ook door de steeds professionelere bedrijfsvoering van telers en telergroepen is een grotere slagvaardigheid nodig.


De noodzakelijke kostenbesparingen worden gerealiseerd door een mix van besparingen in overheadkosten alsmede afbouw van het personeelsbestand met ca. 25 tot 35 medewerkers. De personele maatregelen zullen worden gerealiseerd binnen de wettelijke en sociale kaders.

Huis op Orde bestaat uit twee onderdelen; een structuur- en een financiële component. De structuurwijziging wordt ingezet om de slagvaardigheid richting de markt te vergroten en de complexiteit binnen de organisatie te verminderen.

Medio oktober zal de ZON-directie een adviesaanvraag in de vorm van een voorgenomen besluit aan de Ondernemingsraad voorleggen. Tot het moment dat de Ondernemingsraad advies heeft uitgebracht doet ZON extern geen verdere mededelingen over het lopende traject.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer