Ledenbijeenkomst Agro Businessclub Westland in teken van Internationalisering
Donderdag 5 juli organiseerde Agro Businessclub Westland een ledenbijeenkomst in 'De Westlandse Druif' in Monster. Het thema van de bijeenkomst was: Internationalisering.
Professor dr. Fred van Eenennaam maakte internationaal faam op het gebied van strategieontwikkeling. Zo is hij professor aan The George Washington University (Washington) en de Erasmus Universiteit en partner bij The Decision Group. Fred van Eenennaam schreef samen met Michael Porter de Harvard Business Case over het Nederlandse Sierteeltcluster. In zijn presentatie ging hij in op strategie-ontwikkeling en internationalisering.
Rijk Zwaan heeft de afgelopen jaren internationaal snel en grote stappen gezet. Anneke van der Kamp gaat in op de achtergronden en gaf een kijkje in de keuken van één van de meest succesvolle bedrijven van onze sector.
www.agrobusinessclubwestland.nl