Horti Fair is de grootste internationale vakbeurs over Technology, Innovation and Inspiration in Horticulture en vindt dit jaar plaats van 30 oktober tot en met 2 november in Amsterdam RAI. Hortitrainingen verzorgt communicatiecursussen voor tuinbouwbedrijven en is organisator van het nieuwe evenement HortiCommunicatie.
Tijdens HortiCommunicatie kunnen bezoekers kiezen uit een aantal praktische workshops over het verbeteren van hun beurscommunicatie. Directeur Frans-Peter Dechering van Horti Fair: “De keuze is voor een zeer praktijkgericht evenement: anderhalve maand voor het beursseizoen is het namelijk niet de tijd voor nieuwe strategieën, maar wel voor de succesvolle invulling daarvan. Met HortiCommunicatie helpen we tuinbouwbedrijven daarbij.”
Praktische workshops
Iedere bezoeker kan maximaal drie workshops bezoeken. De workshops, waaruit gekozen kan worden, gaan over:
- inzet van social media voor, tijdens en na beurzen (door: Wilfred Bruin, Engagement Media)
- ontvangen van beursbezoekers uit de BRIC-landen (door: Jindra de Baat, Guestmanship, en Madelon Noordam, Key Language Learning)
- persberichten die de pers wél verleiden (door: Florentine Jagers en Mario van Vliet, Hortitrainingen)
- betere presentaties geven (door: Piet Hurkmans, The Needs)
- mediakeuze bij adverteren (door: Christa van der Schoot, Elbee)
- betere e-mailnieuwsbrieven versturen (door: Marco Schregardus, De Goede Nieuwsbrief)