Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

‘Galaxy S3 lachertje bij iPhone 5’

De Samsung Galaxy S3 verbleekt in vergelijking met de volgende generatie iPhone. Dit beweert Foxconn-directeur Terry Gou. Omdat Foxconn de iPhone’s produceert, is het maar de vraag of we deze uitspraak serieus kunnen nemen. Gou heeft ook een boodschap voor mensen die momenteel of binnenkort een smartphone willen kopen: ‘Koop voorlopig niets en wacht op de nieuwe iPhone’.

Er gaan steeds meer geruchten over de komende iPhone 5. Zo zou het toestel 5 een veel groter scherm krijgen dan de iPhone 4 en zou het toestel minder dan 8 mm dik zijn. Ter vergelijking: de Samsung Galaxy S3 heeft een scherm van 4,8 inch en is 8,6 mm dik. 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer