Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Donderdag 7 juni: Marketing van een generiek product

Nieuwe serie Greenport Kenniscafés 2012

In 2011 is een start gemaakt met de Greenport Kenniscafés. Het initiatief komt voort uit de ‘Westland Agenda’ en dient een bijdrage te leveren aan de economische veerkracht van het Westland. Bij het Kenniscafé gaat het om korte inspirerende bijeenkomsten, zes keer per jaar op een donderdag van 17.00 tot 19.00 uur. De doelstelling is dat de bezoeker aan het Kenniscafé na afloop met een geïnspireerd gevoel naar huis gaat en daadwerkelijk verdere stappen onderneemt.
De eerste bijeenkomst van de nieuwe cyclus is op donderdag 7 juni en zal in het teken staan van de marketing van een generiek product. Dit is een uitdaging voor veel ondernemers in de tuinbouwsector. Daarom organiseert Greenport Kenniscafé een inspirerende bijeenkomst, die de bezoeker nieuwe ideeën en inzichten kan geven over het vermarkten van een generiek product.

Spreker: Menno Beker

Menno Beker is in een ondernemende familie opgegroeid. Hij heeft zijn eigen internetbedrijf i-design opgezet. Zij doen projecten voor opdrachtgevers in het MKB en DKW. In opdracht van Aviko heeft Beker haar marketing geanalyseerd. In 2008 startte Beker samen met Bernd Damme het succesvolle bedrijf Eye-wear Europe BV, dat sinds 2009 online marktleider is in de optiek markt van de Benelux.
Tijdens deze bijeenkomst zal hij o.a. ingaan op de volgende onderwerpen:

- Aviko – Waarde creëren uit aardappelen
- Belevingsmarketing
- Authenticiteit
- Onderscheiden

Aviko

Tijdens deze bijeenkomst ervaren we hoe een generiek product, vergelijkbaar met vele tuinbouwproducten, door middel van een goede marketingstrategie is uitgebouwd tot een krachtig merk. Wat ooit begon met 32 aardappeltelers aan een keukentafel is nu, een halve eeuw later, uitgegroeid tot een mondiale onderneming. ‘Aardappel Verwerkende Industrie Keppel en Omstreken’ bleek vanaf haar oprichting in 1962 een nuchtere en ambitieuze organisatie met maar één doel: waarde creëren uit aardappelen.

Geïnspireerd… maar hoe dan verder?
De Greenport Kenniscafés zijn bedoeld om te inspireren. Maar de bezoeker kan zich vervolgens terecht afvragen: ‘En wat kan ik hier zelf verder mee?’. Daarom zijn er tijdens de bijeenkomsten diverse partijen aanwezig, die de bezoeker hiermee verder op weg kunnen helpen. Hierbij kan gedacht worden aan workshops, arena-sessies, samenwerking met studenten en opleidingsmogelijkheden.De bijeenkomsten zijn dus niet alleen bedoeld om de bezoekers te inspireren, maar ook om ze te stimuleren om daadwerkelijk stappen te zetten om als onderneming uiteindelijk het verschil te maken.

Wat: Greenport Kenniscafé ‘Marketing van een generiek product’
Tijd: 17.00 – 19.00 uur
Locatie: De Demokwekerij, Zwethlaan 52, 2675 LB, Honselersdijk

Je kunt je aanmelden via de website www.greenportkenniscafe.nl.
We zien je graag donderdag 7 juni! 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer