Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Geslaagde open dag bij Van Kempen Koudetechniek

Tholen - Afgelopen vrijdag 1 juni waren alle klanten, familieleden en geïnteresseerden weer van harte welkom op de open dag bij Van Kempen Koudetechniek BV in Tiel. Het bedrijf, dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen en realiseren van totaaloplossingen op het gebied van koel-/vries- en klimaatinstallaties, gebruikte deze open dag tevens om stil te staan bij het 65- jarig bestaan van de onderneming. Ter ere van dit jubileum kreeg operationeel directeur Jan van Zante van het personeel een groepsfoto uitgereikt, welke een eervolle plaats binnen de organisatie zal krijgen.



Jeanette Alberda reikt namens de personeelsvereniging de groepsfoto uit aan operationeel directeur Jan van Zante

De geïnteresseerde bezoekers kregen van de werknemers een uitgebreide rondleiding door het bedrijf. Zo kon er een kijkje genomen worden op de ontwerp-, engineerings- en service-afdeling en het uitgebreide Airco-Centre. Bijzonder om te zien was de ‘VK controlroom’, waar op meerder schermen alle actuele statussen van koelinstallaties die bij klanten in binnen- en buitenland bewaakt worden. Vanuit deze controlekamer heeft Van Kempen een uitgebreid overzicht van alle installaties en kan er op tijd gereageerd worden op eventuele problemen of calamiteiten. Bovendien worden de installaties dusdanig gemonitord dat de meest optimale instellingen gemaakt kunnen worden om unieke energieprestaties te realiseren. Naast alle afdelingen konden de bezoekers tevens aanschouwen hoe in de werkplaats de laatste hand aan actuele projecten werd gelegd en was er een minibeurs opgesteld. In de presentatieruimte was ieder uur een presentatie van de automatisering.



Frank Boeijen van Van Kempen sprak van een geslaagde dag, die hun relaties de mogelijkheid gaf om onder het genot van een hapje en een drankje eens te kijken binnen de organisatie van het bedrijf. Hierbij heeft Van Kempen Koudetechniek BV vooral de nadruk gelegd op de laagdrempeligheid van het bedrijf.

“We hebben veel positieve reacties ontvangen van de bezoekers. Vooral de VK-controlroom en de werkplaats werden door veel bezoekers als bijzonder interessant ervaren. Het is mooi om te ervaren dat relaties vaak verbaasd zijn over wat er allemaal bij komt kijken om een stabiele en optimaal functionerende installatie te realiseren.”

Klik hier voor de fotoreportage

Voor meer informatie:
Van Kempen Koudetechniek
Frank Boeijen
Spoorstraat 14
4001 CN Tiel
Tel.: (0344) 63 48 84
Fax: (0344) 61 56 17
www.vankempen-tiel.nl

 

 

Gerelateerde artikelen → Zie meer