Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bank van Moskou eist $148,5 miljoen van JFC

De Bank van Moskou heeft een verzoekschrift ingediend bij de Rechtbank van Koophandel van St. Petersburg om zijn vordering van $148,5 miljoen in het schuldeisersregister van JFC op te nemen. JFC is het hoofdbedrijf van de belangrijkste fruitimporteur van Rusland.

De rechtbank heeft met soortgelijke vorderingen te maken, van 1,72 miljard roebel ($56,9 miljoen) en 1,51 miljard roebel ($50 miljoen), ingediend door respectievelijk Promsvyazbank en Uralsib. Deze rechtszaken zullen plaatsvinden op 29 juni.

De rechtbank zal naar verwachting op dezelfde dag een aantal andere rechtszaken behandelen van schuldeisers, die hun vorderingen ook willen laten opnemen in het register voor een totaalbedrag van 8 miljard roebel ($264,6 miljoen). Hiertoe behoren ook de claim van Sberbank voor 4,517 miljard roebel ($149,4 miljoen), van Raiffeisen Bank voor 1.355 miljard roebel ($44,8 miljoen), en van St. Petersburg Bank voor 1,28 miljard roebel ($42,3 miljoen).

JFC staat momenteel onder krediettoezicht. In mei zal de rechtbank ook de faillissementsaanvragen van twee andere JFC-dochterondernemingen behandelen: Bonanza International en Cargo JFC. Cargo JFC en Bonanza International traden op als kredietnemers onder een gesyndikeerde lening van een bedrag tot $88 miljoen en 1,5 miljard roebel ($50 miljoen) in de lente van 2011.

Volgens de berichten van JFC van afgelopen februari, is een krediettoezicht nodig voor het beschermen van de belangen van de schuldeisers en voor het voortzetten van de activiteiten van het bedrijf. JFC beweert dat zijn financiƫle moeilijkheden het resultaat zijn van wereldwijde marktproblemen, die mogelijk toe te schrijven zijn aan de effecten van de 'Arabische lente'. Dit zou hebben geleid tot het faillissement van veel productdistributeurs.

Algemeen directeur van JFC, Vladimir Kekhman, is van plan de financiƫle situatie van het bedrijf in de volgende drie maanden op te lossen en een nieuw business plan op te zetten.

Source: rapsinews.com/judicial_news
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer