Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

JASA demo week is een succes

Na alle voorbereidingen van de afgelopen tijd blijken de eerste dagen van de demo week een groot succes te zijn. Er zijn al vele bedrijven langs geweest met vele positieve reacties. Ook u kunt nog langs komen. Speciaal voor de Nederlandse klanten verlengt JASA de demo week tot en met vrijdag 11 mei. Wilt u ook nog langskomen deze week? Dat kan! U kunt zich aanmelden door hier te klikken. Of langskomen.

Kijk voor meer informatie op: www.jasa.nl, e-mail naar [email protected] of bel 072-5612700.

“Sneak preview" van machines die getoond worden tijdens JASA demo week:




Volledige weeg- en verpakkingslijn voor aardappelen, bestaande uit:

  • Kistenkantelaar;
  • Opvoerset naar de weger;
  • Newtec 4014XB1 lineair weger, aangesloten op webservices;
  • Newtec PCS system, transportsysteem onder de weger naar twee JASA verticaal vorm en sluit machines.
  • JASA 350 Quickpack ;
  • Carry fresh verpakkingen;
Uitgevoerd met Smartdate X40 intermittent printer;
  • JASA 350 Continuous Motion, producing:
-Carry bag verpakking
-Zij-invouw verpakking, PE folie;
-Vlakke zak verpakking, PP folie;
-Uitgevoerd met Smartdate X60 continue printer;
  • Uitvoerband;
  • Draaitafel.



The Q-tec Camera sensor, aangesloten op Newtec Webservices.
Inschuur camera voor tellen en analyseren van volledige partijen aardappelen bij de akkerbouwer of bij het lossen van de vrachtwagen bij inbunkering eindafnemer. Eenvoudig over transportband te plaatsen. 



De nieuwe Newtec optische Celox XT sorteerder, aangesloten op Webservices. Optisch sorteerder voor aardappelen/wortelen selectie op kwaliteit, maat, lengte, diameter, platheid en inhoud.



Newtec optische sampling machine t.b.v. beoordelen aardappelen, aangesloten op Webservices. Lengte, diameter, platheid en inhoud worden geregistreerd van een badge aardappelen



Maandag 7, dinsdag 8 en woensdag 9 mei is gereserveerd voor de Nederlandse klanten. Donderdag 10 en vrijdag 11 mei worden de buitenlandse dealers en klanten ontvangen. De focus ligt op het sorteren, wegen en verpakken van aardappelen, uien en wortelen. Tussen de demonstraties en technische uitleg door is er een hapje en een drankje voorhanden.


Voor meer informatie:
JASA Packaging Systems BV
www.jasa.nl
[email protected]
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer