NAWI en Nijhuis Water Technology gaan een strategische samenwerking aan. NAWI en Nijhuis Water Technology zijn beide sterk internationaal georiënteerd. ‘Bedrijven, die een nieuwe slachtlijn neerzetten, hebben daarbij tegenwoordig ook altijd een waterzuivering nodig. Nog sterker, veel bedrijven willen onderzoeken of ze de afvalstromen kunnen verwaarden, bijvoorbeeld door het plaatsen van biogasinstallaties’, aldus Frank Tillmann, algemeen directeur van Nijhuis Water Technology.
‘Voor ons betekent dit een verbreding van het productenpakket en kunnen wij nog completere oplossingen aanbieden en de bestaande verkoop en servicekanalen verder optimaliseren’ zegt Stephan Toxopeüs, algemeen directeur van NAWI.
‘Door kennis en expertise te bundelen, kunnen we de internationale markt nog beter bedienen.’
Werelddekking
Bij de oriënterende gesprekken tussen beide bedrijven is geconstateerd dat beide bedrijven qua kennis, kwaliteit, mentaliteit en visie bij elkaar aansluiten. ‘Tevens stellen we vast dat er een werelddekking ontstaat door de samenwerking.’www.nijhuis-water.com
www.nawi.nl