Drukke standhoudersbijeenkomst Horti Fair op Floriade
Horti Fair is de grootste internationale vakbeurs over Technology, Innovation and Inspiration in Horticulture en vindt dit jaar plaats van 30 oktober tot en met 2 november in Amsterdam RAI. Aan de beurs nemen naar verwachting ruim 600 bedrijven deel. Het aantal bezoekers aan de Horti Fair 2011 bedroeg 23.240 uit 65 verschillende landen. Zij brachten gedurende de vier beursdagen gezamenlijk 27.500 bezoeken aan Horti Fair.
De jaarlijkse Standhoudersbijeenkomst is bedoeld om standhouders te informeren over de plannen voor komende Horti Fair en bij de beurs te betrekken. Dit jaar was de Floriade gekozen als locatie. “De afgelopen jaren was de Floriade te gast tijdens Horti Fair. Vandaag draaien we dat om”, aldus Dechering. De bijeenkomst startte met een rondleiding over de wereldtuinbouwtentoonstelling. Daarna was er een presentatie van Dechering en van het bedrijf Omdenken.
Dechering vertelde tijdens zijn presentatie welke positie Horti Fair bekleedt in de ‘overvloed aan communicatiemiddelen’. “Bij Horti Fair draait het vooral om technologie en om productievraagstukken.” Uitgangspunt daarbij is wederom ‘van vierkante meters naar kubieke meters’. Zo vinden ook dit jaar het International HortiCongress, de HortiSeminars en het HortiDinner plaats. Nieuw is het Pop-up Lab, een plek waar consumenten tuinbouwproducten testen.