Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Uitgebreide huurvloot met topsealmachines, ook voor korte termijn

LC Machinery introduceert verpakkingsmachines van Packaging Automation

LC Machinery is al meer dan 35 jaar uw partner als het gaat om advies, installatie en service van complete weeg- en verpakkingsinstallaties. LC Machinery is een zelfstandig onderdeel van de LC Packaging Group, welke weer zorg draagt voor de levering van de verpakkingsmaterialen voor de voedselverwerkende industrie. Tot het leveringspakket van LC Machinery behoren o.a.:
  • Affeldt weeg- en verpakkingsmachines
  • MIF Flowpackmachines
  • REV telunits, clipautomaten, checkwegers, omsnoeringsmachines, casepackers
  • Frutmac verpakkingslijnen voor appelen
Met ingang van 1 april 2012 is LC Machinery de officiële agent voor Packaging Automation in de Benelux. Tijdens de Empack beurs in Den Bosch 2012 introduceert LC Machinery de nieuwe verpakkingsmachines van het Engelse merk Packaging Automation. Getoond wordt de PA182 half-automatische topsealmachine.
Het Engelse Packaging Automation fabriceert al verpakkingsmachines sinds 1963. Ze zijn in Engeland een van de leidende fabrikanten van topsealmachines en rotatieve afvul- en verpakkingsmachines. Tot op heden heeft men zich met name gericht op de eigen Engelse markt, maar met het aangaan van een exclusief agentschap met LC Machinery, is men nu klaar voor de oversteek naar het vaste land. Men heeft een uitgebreid assortiment machines welke voor de Benelux uitermate geschikt zijn en welke in sommige gevallen uniek te noemen zijn.

Eclipse R – halfautomatische machine, volledig servo gestuurd
De eclipse R is de nieuwe standaard voor de halfautomatische topsealmachines van Packaging Automation. Deze volledig elektrische machine is werkelijk overal inzetbaar. Krachtstroom is niet benodigd en de machine is standaard voorzien van wieltjes. Door de roterende toolings is een capaciteit van 30 schalen per minuut mogelijk bij alleen sealen. Bij MAP verpakken ligt dit iets lager.

Eclipse series – volautomatische machines
De Eclipse betreft een serievolautomatische topsealmachines van Packaging Automation. Deze machines zijn zowel enkelbaans als dubbelbaans verkrijgbaar en kunnen een capaciteit tot 180 schalen per minuut bereiken. De machine is tevens volledig elektrisch verkrijgbaar. Deze volledig met servomoteren uitgeruste machine werkt zonder perslucht- en watervoorzieningen.
Kernbegrippen behorend bij de Eclipse serie zijn: RVS machines, toolwisseling in 2 minuten, geen toolingtrolley benodigd, crash detectie, geen externe kabels en stekkers voor toolings, optimale reinigingsmogelijkheden, MAP verpakkingen, volledig RVS machines.



FastFill series – afvul- en verpakkingsmachines
De Fastfill machines zijn rotatieve afvul- en verpakkingsmachines. Ideaal voor het automatisch portioneren van vloeibare en pasteuze producten zoals: zuivelproducten, desserts, salades, jam, honing, sausen, mosterd, mayonaise, soepen, etc. De compacte machines zijn voorzien van : een ontstapelsysteem voor voorgevormde verpakkingen, een aangepast vulsysteem voor optioneel automatisch garneren, een sealstation voor voorgestanste folie of folie van de rol en een dekselopzetter voor de uitvoer van de verpakkingen.



Bij LC Machinery kunt u dus terecht voor een grote variëteit aan verpakkingsmachines of u nu kleine of grote hoeveelheden moet verpakken. Bovendien bieden we de mogelijkheid om de machines te huren, van halfautomatische tot volautomatische machines. Dit biedt bedrijven de mogelijkheid om tegen relatief lage kosten te starten met een nieuw product en het is ideaal voor bedrijven, die seizoensgebonden zijn zoals de zachtfruit sector.
We nodigen u graag uit op onze stand op de Empack beurs om u nader te informeren, 4 & 5 april standnummer D1007.

Voor meer informatie:
LC Machinery BV
Hoogeveenenweg 150
2913 LV NIEUWERKERK A/D IJSSEL
+31-180-39.37.30
[email protected]
www.lc-machinery.com & www.pal.co.uk
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer