Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

NNZ merkt grote interesse voor de aardappelverpakking Paper-Fresh

NNZ levert wereldwijd verpakkingen voor groente en fruit, waaronder papieren verpakkingen. Deze zijn er in diverse uitvoeringen: met en zonder venster, met en zonder draaggrepen. De vensters kunnen voorzien zijn van folie of van net. Bulkverpakkingen met draagggrepen en vensters behoren ook tot de mogelijkheden.



In landen als Oostenrijk, Duitsland en Canada worden al jaren papieren zakken voor aardappelen, uien en bananen verkocht. Een meer recente ontwikkeling is het gebruik van papierlaminaat Paper-Fresh, waarin aardappelen automatisch verpakt kunnen worden op een verticale vorm, vul- en sluitmachine. Tijdens de Fruit Logistica was er grote interesse voor deze verpakking.

NNZ is al partner voor verpakkingsoplossingen sinds 1922!

Voor meer informatie:
NNZ bv
Aarhusweg 1
9723 JJ Groningen
050-5207800

 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer